بیانیه چشم انداز انجمن لاوین

  انجمن خیریه آوای همدلی لاوین در راستای اهداف کاری خود خدماتی نظیر تهیه نوشت افزار و و کیف و کفش و سایر وسایل مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش ؛ ارائه کلاس های اموزشی رایگان تدریس به دانش آموزان در طرح های فرهنگی ، کلاس های فوق برنامه (موسیقی ، نقاشی ، ریاضی ، زبان و… ) به کودکان تحت پوشش و همچنین ارائه کلاس های مهارت های زندگی برای خانواده کودکان و جامعه هدف
  ارئه مشاوره روانشناسی و ویزیت پزشکی برای خانواده های تحت پوشش ، و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار از طریق اجرای کارگاهی نظیر خیاطی ، قالی بافی و گیوه بافی ، آشپزی و …

  انجمن خیریه لاوین با هدف حمایت از کودکان و بانوان تنها مانده و نیازمند فعالیت های خود را آغاز کرده است. این انجمن مردم نهاد همواره بر خود وظیفه دانسته است تا از حقوق این دو قشر که از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند، حمایت نماید. در راه فقر زدایی با نهاد های مردمی دیگر همکاری و تعامل دارد و مردم و جامعه دانشجویان نیز ارتباط خوبی با انجمن دارند و به عنوان یاوران همیشه در طرح ها و فعالیت ها حضور دارند.

  تمام فعالیت های انجام گرفته در انجمن بر اساس آموزه های علمی و روش های نوین فقر زدایی می باشد و تمام تلاش انجمن حفظ کرامت خانواده های تحت پوشش می باشد. خدمات ارایه شده توسط انجمن کمک به رشد و توسعه خانواده ها خواهد کرد و براساس نیاز اولیه خانواده ها کمک ها اهدا می شود.

  انجمن خیریه لاوێن معتقد است که با مشارکت مردم و ترویج اقدامات انسان دوستانه از جمله فعالیت های آموزشی و هنری می توان دنیای بهتری را برای کودکان ایجاد کرد . که این امر با همدلی تمام اقشار جامعه محقق خواهد گردید . ساختار مردم نهاد و عضو پذیر بودن انجمن گواه بر دعوت مردم به پیوستن به چرخه مبارزه با فقر است و در کنار آن که همین امر مزیتی بر سایر سازمان های مشابه می باشد.

  یکی دیگر از مسایلی که در انجمن منجر به پیوستن افراد داوطلب به این مجموعه گردیده ، اهمیت به حضور و نظر داوطلبین گرامی می باشد که در تصمیم گیری های انجمن نقش دارند و همینطور در مجمع عمومی هایی که تشکیل میگردد می توانند در انتخابات هیت مدیره و بازرسین شرکت کرده و همینطور در تنظیم اساس نامه مشارکت داشته باشند.

  یکی از چشم انداز های ۵ ساله ما تامین منابع در آمد پایدار جهت بقا و رشد در سازمان است. طرح هایی در همین راستا تدوین گردیده است که امید است در چشم انداز ۵ ساله با همدلی افراد جامعه محقق گردد که نتیجه ی آن کودکان بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد. دانشجویان بیشتری در دانشگاه های برتر کشور قبول خواهند گردید . زنان بیشتر توانمند خواهند شد و در دید کلی از آسیب های اجتماعی کمتری در جامعه منجر می شود.