انجمن خیریه حمایت از کودکان و زنان سرپرست خانوار ” آوای همدلی لاوێن ” در سال ۱۳۹۶ با هدف حمایت از کودکان و بانوان تنها مانده و نیازمند فعالیت های خود را آغاز کرده است. این انجمن مردم نهاد همواره بر خود وظیفه دانسته است تا از حقوق این دو قشر که از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند، حمایت نماید.

انجمن خیریه آوای همدلی لاوین یک سازمان مستقل است و از هیچ ارگان دولتی تاکنون هیچگونه کمک مالی دریافت نکرده است. کلیه هزینه های انجمن توسط خیرین و اسپانسرهای آن تامین می شود. در صورتی که تمایل دارید حامی مالی انجمن شوید و به جمع خیرین انجمن بپیوندید، میتوانید به صفحه حمایت مالی از انجمن  بروید.

قوانین سایت:

۱ – مطالب وبسایت انجمن خیریه آوای همدلی لاوێن صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعاتی در خصوص کمک های خاص مالی  می‌باشند.

۲ – حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به انجمن خیریه آوای همدلی لاوێن بوده، اقتباس و کپی از مطالب به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی انجمن (۰۹۱۸۴۱۸۸۷۵۶) مجاز است.

۳ – انجمن خیریه آوای همدلی لاوێن از تمامی افراد خیر و سازمانها، دعوت می نماید جهت هرگونه کمک به انجمن، فقط از طریق شماره حسابهای مورد تایید درج شده در سایت و یا درگاه پرداخت بانکی متعلق به انجمن اقدام نمایند

۴ -انجمن خیریه آوای همدلی لاوێن به جز دفتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد .