#کمپین_نوروزانه

زیبایی و پویایی ایام نوروز در كودكان بیشتر نمود پیدا می کند و هیجان آنها بیشتر از بزرگسالان است، ولی متاسفانه خانواده هایی دیده می شود که توان مهیا کردن #عید #نوروز رنگارنگی را ندارند.

با دیدن این خانوادها بغض راه گلویت را می بندد و حسابی کلافه می‌شوی، با خود می‌گویی کاش کسی اینجا نبود تا راحت به آتشفشان بغضت اجازه فوران می‌دادی که ناخودآگاه در می‌یابی چشمان #محرومان و خانواده‌های آنها تر شده و خیران با #کمک های خود آهسته دل به دل این فرشتگان معصوم داده‌اند،
بواقع یکی از زیباترین لحظه ها، لحظه دیدن لبخندی است که بر روی صورت یک کودک معصوم نقش می بندد و آن پولی را که در این راه صرف می کنیم شاید برای ما هیچ باشد ولی مطمئناً دل هم نوعی را شاد می کند و این از هزاران کار #خیر دیگر بهتر است.

یادمان باشد که نیکی کردن به وقت بی نیازی هنر نیست، هنر آن است که وقتی که خودت هم نیاز داشته باشی بتوانی نیاز کسی را برطرف کنی.

و چه خوب می شود که اگر در روزهای شاد زندگیمان، خوشی هایمان را با دیگران تقسیم کنیم و آن ها را نیز در این شادی سهیم کنیم و درد نداری هم نوعانمان را درک کنیم و با عملی خداپسندانه و آبرومندانه ، نیازمندان و محرومان را فراموش نکنیم و لبخند و شادی را به آنان #هدیه کنیم.

#کمپین_نوروزانه

?در این کمپین ۵۰ هزار تومان برای یک دست لباس، برای یک دانش آموز در نظر گرفته شده است.?

?زمان مشارکت در این کمپین ۸ تا ۲۸ اسفند ماه می باشد.?

امیدوارم این مهم به همت شما نازنینان به سرانجام برسد.

شماره کارت:
۶۰۳۷-۹۹۱۸-۹۹۹۲-۴۴۲۱

بانک ملی، بنام خیریه “آوای همدلی لاوین”

#انجمن_خیریه_لاوین
#کمپین_نوروزانه

کمپین خیریه نوروزانه